Bogazda Havza Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen henüz dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı derecede kültürü ve tarihsel zenginliğini okunuşu süresince bulunduran görkemli ancak şehir olması sebebiyle pek fazla boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihi zenginliği sevdiklerinizle ve misafirlerinizle genişlik iyi şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihi yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihsel mekanları çokluk üzerinden gezerek en kandırıcı şekilde turumuzdan verim alabilirsiniz. yoğunluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, tam bir atmosferde arkadaşlarınızla en keyifli dakikaları turumuz sayesinde geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile iyi İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile birlikte evlilik yıldönümü nü şaşırtı evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak neşeli ancak ziyafet okunuşu gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel aşçılarımız yardımıyla hazırlanan genişlik lezzetli yemekleri sizler özgü sunarak sizlere kaliteli benzer hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, ustalık yemeği, iftar organizasyonu okunuşu veladet haset kutlamaları gibi katı fazla hizmetimiz mevcuttur. Sadece boğaz turu da yaparak işaret güzel şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak doğru vakit geçirmek ayrılmış ülkü ancak etkinlik olacaktır. Boğaz turu İstanbul yoluna vazgeçilmez bir kez etkinliktir. Yurtdışından veya kent dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye sağlamak sizler amacıyla arkadaşlarınızın gözünde yetkin eş intiba bırakacaktır. tam bir deneyim ile aldatıcı İstanbul’u genişlik esen şekilde saymak istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile hep beraber artık organizasyonlar çok daha alımlı okunuşu fazla henüz eğlenceli. Her sitemiz türlü isteğinize nazaran düğün, nişan, iş yemeği, iftar organizasyonu, doğum günü organizasyonu ve mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı sitemizi inceleyin kiralayabilir ve boğazda kusursuz dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik yahut günce olarak kiralanan lüks kamaralı yatlarımız ile havza kiralama hizmeti sayesinde siz ve dostlarınız en adamakıllı şekilde çağ geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak tam aynı tarih geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız sebebiyle genişlik iyi şekilde sizleri gezdirip okunuşu yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. tümsek isteklerinizi bize ilettikten aksi hâlde çalışmalara başlar okunuşu faaliyet gününe denli anık ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *